Contact

Algemeen contactadres

Speelhuislaan 155
4815 CD Breda NL
Tel +31(0)6 48182593
info@schippersenvangucht.com

Jellie Schippers

Tel +32(0)495 16 45 79
jellie@schippersenvangucht.com

Myriam van Gucht

Tel +32(0)494 28 58 90
myriam@schippersenvangucht.com

Dorine Cremers – Zakelijk Directeur

Tel +31(0)6 48182593
dorine@schippersenvangucht.com

Jaap van der Woude – Technisch Producent

Tel +31(0)6 41528293
jaap@schippersenvangucht.com

Eva Meijering – Creatief Producent

Tel +31(0)6 27511869
eva@schippersenvangucht.com

Eva Halima Sebbar – Marketing & Publiciteit

Tel +31(0)6 43699527
publiciteit@schippersenvangucht.com

Juup Luijten – Educatiemaker

Tel +31(0)6 22890206
juup@schippersenvangucht.com